• داک لولر
  • داک لولر
  • داک لولر
  • داک لولر

داک لولر

کارخانه : کیلومتر 25 آزادراه خلیج فارس - خروجی رباط کریم - شهرک وهن آباد - علی آباد - خ شهید یزدانی - بلوار کارگر - خ صنعت - کوچه تلاش - پلاک 33

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۲-۰۷-۲۲
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : دارد

توضیحات

آیا به دنبال یک روش کارآمد هستید تا بتوانید اختلاف ارتفاع و فاصله بین کف انبار خود و یک وسیله نقلیه متصل را تنظیم کنید؟ دیگر جستجو نکنید!

تراز کننده های اسکله ما کارآمدترین راه حل هستند و می توانند با توجه به نیازهای خاص شما تولید شوند. ELEDOCK بیش از 20 سال است که تجهیزات اسکله را تولید می کند ، این تجربه به ما امکان طراحی سطح بندی قابل اعتماد ، مدولار و با دوام را می دهد. ما خدمات با کیفیت بالا را برای هر سطح متصل به اسکله ارائه می دهیم تا به شما کمک کند هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهید و کارکنان خود را در یک محیط کار ایمن تضمین کنید.

همسطح کننده های بارانداز ELEDOCK 

ELEDOK می تواند راه حل های سفارشی متناسب با نیازهای خاص مشتری را ارائه دهد. هیچ پروژه ای خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست زیرا ما راه حل هایی را برای مراکز توزیع بزرگ ، انبارهای کوچک با یک محل بارگیری ، تریلرهای دو طبقه یا وسایل نقلیه استاندارد ارائه می دهیم. ما می توانیم راهکارهایی برای پروژه های جدید ساخت یا بازسازی به شما مشاوره داده و ارائه دهیم.

ما برای اکثر برنامه های خلیج بارگیری یک راه حل داریم. سبد محصولات و طیف وسیعی از گزینه های ما برای بهبود سهولت استفاده ، ایمنی و ادغام با سایر محصولات یا سیستم هایی که معمولاً با فعالیت خلیج بارگیری مرتبط هستند ، طراحی شده اند. به طور طبیعی ، محصولات و راه حل های ما طوری طراحی شده اند که در جنبه های معماری ساختمان گنجانده می شوند.

ما بیش از 20 سال تجربه ارائه محصولات و راه حلها برای همه بخشهای بازار از جمله تدارکات ،  مواد ، ذخیره سازی ، تولید مواد غذایی ، سردخانه ، حمل و نقل ، ساخت و ساز ، صنعت و مراکز دولتی را داریم.

داک لولر هیدرولیک

یک سطح اسکله با امکانات بی شماری

تراز کننده های داک ما به صورت هیدرولیک ، از جمله لب قابل ارتقا یا تلسکوپی ، در طیف وسیعی از ابعاد ، ظرفیت ها و یا ساخته شده به سفارش شما در دسترس هستند. با انتخاب گزینه هایی که متناسب با نیاز شما باشد ، می توانید سرمایه قابل توجهی پس انداز کنید ، اما همچنین از طریق صرفه جویی در هزینه های به طور دائمی از طریق بهبود کارایی ، کیفیت بالا و قابلیت اطمینان و ایمنی سطح اسکله خود سود می گیرید.

ایمنی در سطح حوض و اطراف آن 

دهانه خلیج بارگیری معمولاً یک دهانه لجستیکی خروج و ورود بسیار فعال است ، بنابراین برنامه ریزی مسیر مناسب برای مدیریت ایمنی ضروری است. ELEDOCK  می تواند باعث افزایش ایمنی در دهانه های محل بارگیری و اطراف آن شود و می تواند طیف گسترده ای از محصولات و لوازم جانبی را به شما ارائه دهد.

فشار هیدرولیکی کم کار

استفاده از یک کروم سیلندر اصلی با آب بندی مضاعف باعث سخت شدن فشار عملکرد بسیار کم سیستم هیدرولیکی می شود. این باعث کاهش خرابی ها و افزایش دوام می شود.

مرکز توقف اضطراری

ELEDOCK دارای یک دستگاه ایمنی توقف اضطراری منحصر به فرد است که در سیلندر اصلی یکپارچه شده و برخلاف اکثر دستگاه ها ، حساس به دما یا حساس به خرابی نیست.

سوئیچ اضطراری

جعبه کنترل را می توان با یک سوئیچ توقف اضطراری با حفاظت از تنظیم مجدد (توقف) به عنوان یک گزینه تهیه کرد.

پوشش ضد لغزش

این سکو به صورت استاندارد  تهیه شده است. به عنوان یک گزینه ، این پلت فرم همچنین می تواند دارای یک پوشش ضد لغزش باشد که دارای ویژگی های جذب صدا نیز می باشد.

حفاظت از سطح و درب

با درب های دستی یا الکتریکی ، می توان یک سطح آهنی و یک محافظ محافظ در را برای سطح اسکله نصب کرد. این بدان معناست که فقط در صورت باز بودن درب ، می توان سطح تراز بارانداز را کار کرد.

صرفه جویی در انرژی و عایق صدا

محصولات ELEDOCK معمولاً در رابط بین محیط داخلی و خارجی قرار دارند. ما معمولاً با چالش حفظ سرما و گرما روبرو هستیم ، یا برعکس.

ELEDOCK راه حل های متنوعی را برای این نیازها ارائه می دهد. جعبه های کنترل ما که می توانند به صورت سفارشی ساخته شوند ، در ارائه بهترین راه حل نقش مهمی دارند. 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره از فرم ذیل درخواست خود را ارسال کنید . 

کارشناسان فروش و فنی ما در زمانی کوتاه با شما تماس خواهند گرفت . 

کارخانه : کیلومتر 25 آزادراه خلیج فارس – خروجی رباط کریم – شهرک وهن آباد – علی آباد – خ شهید یزدانی – بلوار کارگر – خ صنعت – کوچه تلاش – پلاک 33

۰۲۱۵۵۴۴۵۳۹۴

۰۲۱۵۵۴۴۹۰۸۷ – 09123083511

وبسایت : eledock.comتوجه : آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

ویدئو

نظر بنویسید
تصویر نمایه
Optimizer-Botman
فروشنده

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. بررسی مستندات خدمات و محصولات
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. عدم پرداخت وجه ، قبل از دریافت کالا و خدمات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

تبلیغات

بالا