• فروش خازن اسنابر – قیمت خازن اسنابر

فروش خازن اسنابر – قیمت خازن اسنابر

تهران

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۲-۰۱-۱۹

توضیحات

فروش خازن اسنابر – قیمت خازن اسنابر  

یکی دیگر از پرفروش ترین قطعات خازن های اسنابر می باشند خازن های اسنابر (snubber capacitor) همانند عنصر فیلتر عمل می کند این امر باعث می شود تا جریان را به رزیستور انتقال دهد که باعث کاهش دمای اتصال یا محدود کردن ولتاژهای بالا ناشی از زنگ زدن هنگام روشن شدن دستگاه می شود. یکی دیگه از عملکرد ها و یا کاربرد های خازن اسنابر snubber مقابله با جریان های بالا و نمیه هادی ها در قدرت زیاد می باشد.

خازن اسنابر مناسب برای igbt ها می باشد چرا که مدار خازن Snubber برای محافطت از وسایل نمیه هادی و IGBT ساخته شده است که در برابر صدمات ناشی از بی نظمی هایی مانند ولتاژ بیش از حد و جرقه یا افزایش ناگهانی جریان در یک مدار به منظور جلوگیری از روشن شدن ناخواسته دستگاه استفاده می شود.

خازن های اسنابر با ضریب اتلاف پایین (یا Q بالا ، ESR کم و بنابراین گرمایش کم) به یک انتخاب مهم برای این برنامه ها تبدیل می شوند. برق القایی روی مداراسنابر تأثیر می گذارد بنابراین انتخاب خازن و مقاومت از اهمیت زیادی برخوردارهستند. چیدمان فیزیکی خازن نیز برای کاهش برق القای گذرا در سیم کشی یا اتصالات مهم است.

فروشگاه برق وصنعت پاوراکسین دارای انواع خازن های اسنابر، خازن الکون، خازن سه فاز، خازن کیلو واری، خازن اسنابر برای IGBT و … می باشد برای خرید انواع خازن اسنابر با ما تماس حاصل فرمایید.

02133902209

09190764376


توجه : آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

نظر بنویسید
تصویر نمایه
Optimizer-Botman
فروشنده

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. بررسی مستندات خدمات و محصولات
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. عدم پرداخت وجه ، قبل از دریافت کالا و خدمات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

تبلیغات

بالا