• سیل فیس مکانیکال سیل سیلیکون کارباید

سیل فیس مکانیکال سیل سیلیکون کارباید

خیابان مطهری _ بعد از چهار راه سهروردی _ پلاک 81 _ طبقه اول _ واحد اول شرقی

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۲-۰۱-۲۲
وضعیت : بدون استفاده
گارانتي : ندارد

توضیحات

سیل فیس مکانیکال سیل سیلیکون کارباید

 

سطوح آب بند مکانیکی باید در شرایط چالش برانگیزاز جمله سرعت، دما و فشار بالا عمل کنند و در عین حال در برابر خوردگی و سایشمقاوم باشند. سرامیک های فنی دارای چقرمگی، سفتی، استحکام خمشی، سختی و مقاومت دربرابر خوردگی بهینه برای سطوح آب بندی مکانیکی هستند. آنها به ویژه برای مجموعه هایآب بندی گاز خشک که به انحراف کم از سرعت های بالا و انبساط حرارتی کم در دمایبالا نیاز دارند، مناسب هستند.

 

صفحات سیلیکون کارباید  در مجموعه های سیل مکانیکیمنجر به بهبود عملکرد، افزایش عمر آب بندی، کاهش هزینه های نگهداری و هزینه هایجاری کمتر برای تجهیزات دوار مانند توربین ها، کمپرسورها و پمپ های گریز از مرکز میشود. صفحات مهر و موم  به کاهش احتمال نشتو شکست فاجعه بار برای محافظت از محیط زیست در برابر خطر انتشار گازهای گلخانه ایکمک می کند. آنها همچنین با کاهش اصطکاک در هنگام راه اندازی و خاموش شدن، و همچنینکاهش سایش و فرسایش در حین کار، مصرف انرژی را کاهش می دهند. صفحات مهر و موم فوقالعاده بادوام هستند و به افزایش میانگین زمان بین خرابی ها کمک می کنند و در نتیجهبهره وری بیشتر و هزینه کل مالکیت تجهیزات پردازشی کمتر می شود.

 

حلقه یا صورت مکانیکی مهر و موم عضو انعطاف پذیرمحوری مهر و موم مکانیکی انتهایی است. طراحی حلقه مهر و موم مکانیکی بایدامکان  به حداکثر رساندن انتقال حرارت رابا توجه به عنصر آب بندی ثانویه، مکانیزم محرک، فنر و سهولت مونتاژ فراهم کند. شکلحلقه های مهر و موم / صورت ممکن است به طور قابل توجهی با توجه به ترکیب ویژگی هایطراحی متفاوت باشد. در واقع، شکل حلقه‌ های مهر و موم مکانیکی اغلب مشخص‌ترینمشخصه شناسایی مهر و موم مکانیکی است. حلقه‌های مهر و موم مکانیکی عمدتاً از کاربیدسیلیکون بدون فشار/آلفا سیلیکون کاربید/alpha sic/ssic،کاربید سیلیکون/ ساخته شده‌اند. sic،سرامیک 99.5٪، سرامیک 99٪، سرامیک 95٪، کاربید تنگستن / TC،گرافیت کربن و گاهی اوقات حلقه های مهر و موم مکانیکی پوشش کرومی از فولاد ضد زنگهستند.

02186027334


توجه : آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

نظر بنویسید
تصویر نمایه
Optimizer-Botman
فروشنده

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. بررسی مستندات خدمات و محصولات
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. عدم پرداخت وجه ، قبل از دریافت کالا و خدمات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

تبلیغات

بالا