خط تولید چیپس سیب زمینی

کرج-کمالشهر

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۸-۲۲

توضیحات

خط تولید چیپس سیب زمینی:

گروه صنعتی پویش کاران ، سازنده تخصصی خط تولید چیپس سیب زمینی و همچنین خط تولید و بسته بندی فرنچ فرایز ، با بیش از یک دهه سابقه ی فعالیت در این صنعت ، هم اکنون ، با ورود قدرتمندانه به عرصه ی بازارهای بین المللی توانسته است نام خود را بعنوان سازنده تخصصی این ماشین آلات را ثبت نماید. این گروه صنعتی با سرلوحه قراردادن تمامی استانداردهای داخلی و حارجی در تولیدات خود ، و همچنین استفاده کامل از نظرات متخصصین و کارخانجات بزرگ فعال در این عرصه ، سعی در تولید ماشین آلات با تکنولوژی های جدید ، بروز و با کیفیت برای مشتریان خود داشته تا از این طریق توان رقابتی خود را با شرکتهای بنام این صنعت در دنیا افزایش دهد.

گروه صنعتی پویش کاران ، طراح ، سازنده و صادرکننده ماشین آلات صنایع غذایی و آشامیدنی ، شیمیایی و دارویی ، سازنده خط تولید و بسته بندی چیپس و خلال سیب زمینی ، با مشخصات زیر می باشد:

1.خط تولید و بسته بندی چیپس سیب زمینی با ظرفیت ۵۰ کیلوگرم در ساعت ( نیمه اتوماتیک)

2.خط تولید و بسته بندی چیپس سیب زمینی با ظرفیت ۱۵۰ کیلوگرم در ساعت

3.خط تولید و بسته بندی چیپس سیب زمینی با ظرفیت ۳۰۰ کیلوگرم در ساعت

4.خط تولید و بسته بندی چیپس سیب زمینی با ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم در ساعت

5.خط تولید و بسته بندی چیپس سیب زمینی با ظرفیت ۱۰۰۰ کیلوگرم در ساعت

6.خط تولید و بسته بندی چیپس سیب زمینی با ظرفیت ۲۰۰۰ کیلوگرم در ساعت

فرآیند و مراحل تولید چیپس سیب زمینی :

فرآیند کلی تولید محصول چیپس به این صورت می باشد که با ورود سیب زمینی به خط تولید ، وارد سیستم های ذخیره کننده گردیده و سپس توسط ماشین آلات مربوطه وارد سیستم سورتیگ اولیه و شستشو می گردد. سپس توسط دستگاه انتقال دهنده به سیستم اسلایسر منتقل می گردد. سیستم های اسلایسر این شرکت ، در ابعاد صنعتی و ظرفیت بالا طراحی و تولید گردیده و توان خروجی بالایی را در خطوط تولیدی دارند.

بعد از طی فرآیند اسلایس که خود شامل چندین مرحله عملیات می باشد ، وارد سیستم پوست گیری می گردد. با توجه به شناخت کارشناسان متخصص شرکت پویش کاران ، بسته به نوع متداول سیب زمینی مصرفی ، ماشین آلات پوست گیری در مدلهای مختلفی تولید می گردند.

بعد از سپری نمودن مرحله ی پوست گیری ، مراحل پخت سیب زمینی آغاز می گردد. این بحث از ابتدای ورود سیب زمینی به سیستم نشاسته گیری شروع و بعد از خروج سیستم بلانچر پایان می یابد.

بعد از آماده سازی محصول ، نوبت به سیستم جداسازی آب سطحی محصول از سیب زمینی قرار گرفته که در دو مدل سانتیفیوژ و تونلی تولید می گردد. فرایند جداسازی آب یکی از موارد مهم در این خط تولید می باشد.

مهمترین مرحله در تولید چیپس سیب زمینی و همچنین فرنچ فرایز ، سیستم فرایر می باشد. در گذشته ، سرخ کن ها بصورت سنتی در ابعاد و حجم های مختلف طراحی و تولید می شدند که بدلیل عدم تجهیزات کافی ، بعد از اتمام فرآیند تولید ، ضایعات فراوانی را برای تولید کننده ایجاد می کردند. همچنین دلیل حجم پایین این ماشین آلات ، ظرفیت تولید تا حد ضعیف توان تولید داشت. بعد از تغییر در سیستم های سرخ کن ، افزایش ظرفیت چشمگیری اتفاق افتاد. هم به لحاظ کیفیت و همچنین به لحاظ قدرت در خروجی ، این سیستم جوابگوی سیستم تولیدی گردید.

در ادامه مسیر خط تولید چیپس صنعتی ، با خروج از سیستم فرایر به مراحل پایانی خود می رسد. به این صورت که بعد از خروج وارد سیستم روغن گیری شده تا در نهایت چیپس بدون روغن وارد سیستم طعم پاش و بسته بندی.

درباره احداث کارخانه تولید چیپس :

چیپس. یک محصول بسیار خوشمزه ، پرطرفدار ، پرفروش و در نهایت پرسود است. از لحاظ بحث سرمایه گذاری و همچنین سودآوری قابلیت های بسیار بالایی داشته و این مهم از طریق ماشین آلات تخصصی آن مطرح و تولید می گردد. بعنوان مثال مواردی همچون پخت سیب زمینی و فرمولاسیون از عمده بحث های مهم می باشد. اینکه چه عواملی باعث افزایش کیفیت یک محصول در بلند مدت می گردند تا از طریق آن بتوان بازارهای متناسب با خطوط تولیدی کشف و فعالیت نمود. بررسی تمامی این عوامل باید بصورت زنجیره وار و پیوس

02634504416

09128694067


توجه : آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

نظر بنویسید

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. بررسی مستندات خدمات و محصولات
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. عدم پرداخت وجه ، قبل از دریافت کالا و خدمات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

تبلیغات

بالا