خط تولید عرقیات گیاهی

کرج-کمالشهر

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۹-۲۱

توضیحات

خط تولید عرقیات گیاهی،فروش خط تولید عرقیات و نوشیدنی های گیاهی،قیمت دستگاه تولید عرقیات گیاهی،راه اندازی خط تولید عرقیات گیاهی

با توجه به تنوع های گیاهی در سرتاسر جهان و کشور عزیزمان ایران ، خط تولید و بسته بندی انواع عرقیات گیاهی ، یکی از فرصت های سرمایه گذاری می باشد. از آنجایی که دسترسی به انواع گیاهان از جمله گل محمدی سهل الوصول می باشد با بررسی میزان سوددهی این خط تولید و دستگاه های مربوطه ، به این نکته مهم می توان پی برد که با تجهیز یک خط تولید مکانیزه به بحث بازایابی این محصولات پرداخت. از جمله عرقیات گیاهی پرمصرف می توان به گلاب عرق نسترن ، عرق کاسنی ، عرق نعنا ، عرق رازیانه ، عرق بیدمشک ، عرق شاه تره ، زنجبیل ، زنیان ، زیره ، سنبل الطیب ، میخک ، سیر ، شبدر ، شنبلیله ، شیود ، شیرین بیان ، طارونه ، کاکوتی و … اشاره نمود.

گروه صنعتی پویش کاران ، طراح ، سازنده و صادر کننده ماشین آلات صنایع غذایی و آشامیدنی ، با بررسی ماشین آلات خطوط تولید و بسته بندی عرقیات گیاهی و دارویی ، خط کامل آن را طراحی و تولید نموده است.

ماشین آلات و فرآیند تولید ، فرآوری و بسته بندی انواع عرقیات گیاهی و دارویی

سیستم های عرق گیری و اسانس گیری ، بر پایه بخار یا شعله حرارت مستقیم فعالیت می نمایند. در گذشته که تولیدات به صورت سنتی انجام می شد ، انتقال حرارت به صورت مستقیم یه گیاه صورت می پذیرفت. از آنجاییکه شعله حرارت مستقیم بدلیل محدودیت در کنترل حرارت ، امکان تولید بیشتر از مورد انتظار را به تولید کننده نمی داد ، سیستم های صنعتی جدید بر پایه بخار وارد عرصه ی تولید عرقیات گیاهی گردیدند.

فرایند تولید عرقیات گیاهی در ابعاد و سایزهای گوناگون از ورود گیاه به خط تولید آغاز گردیده و سپس عملیات تقطیر بر روی آن آغاز می گردد. فرایند تقطیر مکانیزم خاص خود را دارد و خروجی بعد از عملیات Condensationدر دیگچه های تقطیر ، به دو صورت عصاره و اسانس تخلیه می گردد.

فرایند تولید سپس با عملیات پاستوریزاسیون ادامه می یابد. دستگاههای پاستورییزاتور بسته به نوع محصول مورد انتظار در ابعاد و ظرفیت های مختلفی می باشد. این ماشین آلات در دو مدل پلیت و لوله ای می باشند. بسته به نوع انتظار بازدهی که از خط تولید می رود ، انتخاب ماشین آلات صورت می پذیرد.

عملیات ذخیره سازی نیز در خط تولید و بسته بندی عرقیات گیاهی بسیار مهم است. ذخیره سازی اولیه محصولات باید در مخازن ذخیره از جنس استنلس استیل صورت پذیرد و سپس به مخازن نگهداری دیگر منتقل گردد. البته با توجه به بحث هزینه ای مخازن ذخیره استیل، پیشنهادات بیشتر بر روی مخازن ذخیره پلی اتیلن میباشد.

در انتها نیز مطابق سایر خطوط صنایع غذایی ، سیستم های پرکن در ابعاد و اندازه های مختلف و مدل های متنوع ، برای بسته بندی مورد استفاده قرار میگیرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما درتماس باشید.

وب سایت:  

شماره تماس: 09128694067

ایمیل:  

کانال تلگرام:  


توجه : آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

نظر بنویسید

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. بررسی مستندات خدمات و محصولات
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. عدم پرداخت وجه ، قبل از دریافت کالا و خدمات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

تبلیغات

بالا