• استابلایزر مناسب یخچال و فریزر پرنیک

استابلایزر مناسب یخچال و فریزر پرنیک

تهران

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۲-۰۱-۲۲

توضیحات

استابلایزر مناسب یخچال و فریزر پرنیک

ترانس اتومات برند پرنیک دارای مدل هایتک از و سه فاز می باشد اما اینجا می خواهیم با یکی از استابلایزر های پرنیک کهمناسب برای استفاده یخچال و فریزر می باشد اشنا شویم یکی از این مدل هل مدل ترانساتوماتیک ECO-2000 پرنیک می باشد که دارای جبران افت ولتاژو همچنین دفن نوسانات برق می باشد که این امر باعث می شود تا در اثر نوسانات شدیدبرق لوازم برقی ما همانند یخچال و فریزر آسیب نبیند و همچنین باعث می شود تا عمرلوازم برق یما افزایش پیدا کند.

 

استابلایزر و یا ترانس اتوماتیک برندپرنیک مدل ECO-2000 دارای حجم کمی می باشد و همچنین سبک میباشد که صحولت در حمل و نقل دستگاه را راحت ترکرده و همچنین فضای زیادی اشغال نمیکند که این خود یکی از مزیت های دستگاه استابلایز پرنیک می باشد. یکی دیگه از مزایترانس اتومات پرنیک گارانتی و خدمات پس از فروش این دستگاه می باشد که دارای 2 سالگارانتی و 10 سال خدمات می باشد و چون استابلایزر پرنیک مدل ECO-2000 ساخت ایران می باشد با اطمینان بیشتری می توانگفت که خدمات آن واقعی و همچنین گارانتی آن دقیق تر می باشد.

 

ترانس تکفاز پرنی مدلECO-2000 دارای قیمت کمی نسبت به استابلایزر هایرقیب خود می باشد ولی این کاهش قیمت از کارایی و کیفیت آن کم نکرده و این محصولکاملا مناسب برای حفاظ از یخچال و فریزر می باشد شکل ظاهری دستگا به صورت مشتطیلیمی باشد دارای رنگ سفید است و دارای تو پیریز ارت برای خروجی می باشد.یکی دیگه ازمزایای استابلایزر پرنیک مدل ECO-2000 دارابودنسیستم کنترل میکروپروسسوری ، دارای مدار تاخیر (300 تا 30 ثانیه قابل تنظیم ) و ازلوازم برقی در برابر نوسان و صاعقه می باشد. یکی دیگه از ویژگی های منحصر به فرد ترانس اتوماتیک پرنیک نسبت به سایر ترانسهای اتوماتیک تنظیم حساسیت دستگاه است که به شما این امکان را می دهد حساسیتدستگاه را نسبت به افت های ناگهانی ولتاژ برق تنظیم کنید.

 

فروشگاه فنی مهندسی پاوراکسین دارایانواع استابلایزر تک فاز و سه فاز در برند های گلد استار ، دلتا، پرنیک می باشدجهت خرید استابلایزر مناسب یخچال و فریزر پرنیک با ما تماس حاصل فرمایید.

 

02133902209

 

09190764376


توجه : آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

نظر بنویسید
تصویر نمایه
Optimizer-Botman
فروشنده

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. بررسی مستندات خدمات و محصولات
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. عدم پرداخت وجه ، قبل از دریافت کالا و خدمات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

تبلیغات

بالا