اتصالات فشارقوی

خ خیام شمالی روبرو پارک شهر پاساژ بزرگ خیام طبقه همکف پلاک64

برای قیمت تماس بگیرید

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۸-۱۱

توضیحات

اتصالات فشارقوی

اتصالات صنعتی به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند،که یکی از آن دسته ها اتصالات فشارقوی می باشد.شاید در ظاهر این نوع اتصالات جزء تجهیزات کوچک ومعمولی حساب شود اما به نحوی قلب صنایع انتقال سیالات می باشد.

این اتصالات معمولا از فولاد و آلیاژهای خاص ساخته می شوند.انواع اتصالات فشارقوی شامل سه راهی،زانویی،تبدیل و فلنچ ها می باشند که بسته به فشار سیال و اندازه سایر تجهیزات دارای کلاس های مختلفی هستند.

انواع اتصالات فشار قوی از جنس مواد اولیه عبارتنداز:اتصالات فشارقوی فولادی دنده ای-فشارقوی فولادی ساکت واتصال فشارقوی فولادی گالوانیزه.این اتصالات صنعتی بیشترین کاربرد را در صنایع آب،گاز،بخار،هوا،فشار بالا و صنایع مختلف دیگر دارند.

این دسته از اتصالات بر اساس جنس ونوع آن،کاربرداساسی و نقش مهمی را در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی ایفا می کند زیرا نیاز به جابه جایی سیال در این صنایع بسیار دیده می شود و از آنجایی که این امر با فشار زیادی همراه است،باید از اتصالات فشارقوی به منظور هدایت جریان سیالات کمک گرفت.

جنس وابعاد اتصالات فشارقوی:

جنس اتصالات فشارقوی معمولا از فولاد و آلیاژهای خاص می باشد که به طور کلی به شکل مخروطی و رشته ای ساخته می شود تا با این طراحی مقاومت خود را در زمان عبور سیال بالا ببرد.این اتصالات دارای فشارهای مختلف می باشد که عبارتند از:

.فشار2000

.فشار3000

فشار6000

فشار9000

ابعاد واندازه هایی که به هنگام ساخت برای این اتصالات صنعتی در نظر گرفته می شود با توجه به کاربرد آن متفاوت است و شامل موارد زیر می باشند.

.1/8 اینچ

.1/4 اینچ

.3/8 اینچ

.9/16 اینچ

.1 اینچ

به طور کلی این دسته از اتصالات از دمای منفی252درجه سانتیگراد تا649درجه سانتیگراد و فشاری معادل150000پوند به اینچ مربع را می تواند تحمل کند که همین امر منجر به کاربرد بسیار اتصالات فشارقوی در صنایع ذکر شده می باشد.

انواع اتصالات فشارقوی بر اساس کاربرد:

1-زانو یا رانویی

2-سه راه

3-چپقی

4-مغزی تبدیلی یا سوییچ نیپل

5-بوشن

6-مغزی

7-مهره ماسوره یا یونیون

8-سوکولت

9-تردولت

10-نیپل

02133974284

09021389874


توجه : آگهی بالا را با دقت مطالعه کنید اگر همه موارد مورد تایید شما بود با مالک تماس بگیرید.

نظر بنویسید

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. بررسی مستندات خدمات و محصولات
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. عدم پرداخت وجه ، قبل از دریافت کالا و خدمات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید

تبلیغات

بالا